Kampanie Google Ads

Tworzenie i obsługa reklam w Google

Kampanie Google Ads (AdWords) to świetny sposób aby szybko pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż produktów lub usług. Powierzając prowadzenie Google Ads specjaliście masz pewność, że wykorzystasz ich pełen potencjał.

Wysoka skuteczność

Powierz kampanie specjaliście, który zadba o to aby reklamy zdobywały dla Ciebie klientów.

Niskie koszty

Prowadzę kampanie Google Ads w dobrej cenie oraz dbam o niskie koszty kliknięć w reklamy!

Indywidualne podejście

Rozmawiasz bezpośrednio ze specjalistą Google Ads, który ma dla Ciebie czas.

Skuteczne kampanie Google Ads, Wybierz indywidualne podejście!

Reklamy Google Ads mogą być bardzo skuteczną formą pozyskania nowych klientów w firmie. Jednak aby tak się stało potrzebna jest ich odpowiednia konfiguracja. Google Ads to bardzo rozbudowane narzędzie, które daje wiele możliwości reklamowania się w internecie. Aby z nich skorzystać potrzebna jest wiedza i doświadczenie. Dzięki doświadczeniu i wiedzy, którą zdobywam od wielu lat, jestem w stanie zaplanować i skonfigurować kampanię, która pomoże Ci spełnić Twoje cele reklamowe. Co sprawia, że prowadzę Google Ads skutecznie?

Nastawienie na efekt

Przy prowadzeniu kampanii interesuje mnie przede wszystkim efekt w postaci realnego zwiększenia sprzedaży dla mojego klienta. Liczą się konkretne, mierzalne i szybkie efekty.

Solidna opieka nad kampanią

Prowadząc reklamy Google Ads poświęcam uwagę każdej kampanii. Dbam o jej odpowiednią konfigurację, start, analizę efektów oraz regularne wprowadzanie poprawek.

Doświadczenie

Mam ponad 9 lat doświadczenia i rozwoju w reklamie Google. Zarządzając małymi, średnimi i dużymi projektami związanymi Google Ads wiele się nauczyłem. Posiadam też wielu zadowolonych klientów z którymi współpracuję od długiego czasu. Teraz tą wiedzę mogę poświęcić Twojej firmie.

Indywidualne podejście do każdej kampanii

Współpracując ze mną rozmawiasz zawsze ze specjalistą Google Ads, który jest odpowiedzialny za Twoją kampanię. Dzięki temu współpraca jest o wiele przyjemniejsza i skuteczniejsza.

Inteligentne rozwiązania

Dzięki wykorzystaniu inteligentnych rozwiązań Google, reklamy są wspierane przez systemy sztucznej inteligencji, które mogą pracować także na korzyść Twojej firmy.

Oparcie decyzji o twarde dane

Każda moja kampania Google Ads jest oparta na twardych danych. Dzięki odpowiedniej konfiguracji Google Analytics można mierzyć zachowania użytkowników na stronie i ulepszać reklamy w oparciu o te informacje.

Jak wygląda współpraca?

1. Analiza i planowanie

Poznanie firmy oraz jej produktów to pierwszy etap skutecznej współpracy.

3. Tworzenie kampanii

Start kampanii do 7 dni pozwala szybko rozpocząć zdobywanie klientów.

2. Zbieranie danych

Kampania podczas działania zbiera informacje, które można wykorzystać do jej ulepszania.

4. Ulepszanie kampanii

Analiza i optymalizacja Google Ads umożliwia coraz skuteczniejsze w pozyskiwanie klientów.

Co jeszcze zyskujesz?

Stworzenie kampanii Google Ads – od podstaw dopasowanej do Twojego biznesu. Kampania jest planowana w oparciu o Twoje produkty i usługi. Dopasowuję typy kampanii oraz słowa kluczowe do Twoich celów biznesowych.

Bezpłatną konfigurację śledzenia użytkowników na stronie internetowej za pomocą Google Analytics.

Wszystko za co płacisz, pozostaje Twoją własnością. Zachowujesz pełen wgląd w kampanię i prawo administracji kontem reklamowym.

Możliwość rezygnacji usług w dowolnym momencie. Jeśli z jakiegoś powodu obsługa reklam Google Ads nie będzie Cię zadowalać, możesz zakończyć współpracę w każdej chwili.

Jeśli posiadasz już kampanie, to mogę bezpłatnie przeanalizować Twoje konto reklamowe Google Ads, przez zawarciem współpracy. Dzięki temu będę mógł ocenić możliwości poprawy skuteczności obecnej kampanii.

Raporty po każdym miesiącu prowadzenia reklamy w Google Ads, który przedstawi najważniejsze dane dotyczące skuteczności reklamy.

Pewność, że Twoją kampanią zajmuje się konkretna osoba z odpowiednim doświadczeniem, z którą możesz bezpośrednio porozmawiać.

Jak skuteczne są kampanie Google Ads

Cena prowadzenia kampanii Google Ads

Koszt reklamy Google Ads składa się z dwóch części:

1. Budżet reklamowy na kliknięcia (płatny dla Google). Możesz go ustalić samodzielnie lub mogę przedstawić Ci propozycje dostosowane do Twojej branży. Kampanie reklamowe Google są w większości płatne za kliknięcie (tzw. Pay Per Click). Od budżetu reklamowego będzie zależeć jaką ilość kliknięć uda się uzyskać.

2. Koszt prowadzenia kampanii Google Ads. Jest on zależny od jej wielkości. Cena rozpoczyna się od 600 zł za stworzenie kampanii i 400 zł miesięcznie za jej prowadzenie.

Napisz lub zadzwoń aby poznać ostateczną cenę za prowadzenie Google Ads dla Twojej firmy.

Od 600 zł za stworzenie kampanii i jej optymalizację przez 1. miesiąc
Od 400 zł miesięcznie za obsługę reklam Google Ads
Bezpłatna podstawowa instalacja Google Analytics
Szybki start kampanii - do 7 dni
Możliwość rezygnacji w dowolnym momencie

Skontaktuj się ze mną. Zadzwoń lub napisz!

Masz wątpliwości?

Zadzwoń i zapytaj. Postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania. Jestem nastawiony na długoterminową współpracę więc możesz mieć pewność, że uzyskasz uczciwą poradę w kwestii dostosowania Google Ads do Twojego biznesu. Jeśli masz już kampanię to mogę wykonać bezpłatny przegląd kampanii aby określić jak została skonfigurowana i czy są możliwości jej poprawy. Wykonuję również jednorazowe audyty i optymalizacje dla mniejszych firm lub osób, które nie potrzebują stałej opieki nad kampanią.

Skontaktuj się ze mną!

Potrzebujesz specjalisty Google Ads? A może nie wiesz czy reklamy Google są dla Ciebie? Zadzwoń do mnie i zapytaj. Dowiesz się czy reklama Google Ads może być dla Twojej firmy dobrą inwestycją.

© 2021 Grzegorz Czajkowski