Specjalista Google Analytics

Konsultacje, Wdrożenia, Testy A/B

Szukasz pomocy przy wdrożenia Google Analytics? A może masz podstawowe wdrożenie ale chciałbyś wiedzieć więcej? Szukasz pomysłu jak poprawić stronę internetową? Daj znać czego potrzebujesz, a ja postaram się pomóc!

Jak mogę pomóc?

Wykonuję zarówno podstawowe wdrożenia Google Analytics, jak też śledzenie zaawansowanych zdarzeń, wymagających wdrożenia segmentacji użytkowników za pomocą plików cookie. Wybór działań zależy od potrzeby Twojego biznesu. Analityka to narzędzie, które służy do osiągnięcia konkretnych celów. Powiedz mi jaki cel chcesz osiągnąć, a będę w stanie określić czy jestem w stanie Ci w tym pomóc za pomocą zebrania lub zestawienia odpowiednich danych.

Pracuję głównie z Google Analytics wspomaganym Google Tag Managerem i Google Optymize ale zdarzało mi się też pracować z innymi narzędziami np. Yandex Metrica, Hotjar czy Heap Analytics.

Co mogę dla Ciebie wykonać?

Wdrożenia Google Analytics

Podstawowe i zaawansowane wdrożenia śledzenia dla stron i sklepów internetowych.

Konsultacje

Audyty i konsultacje w temacie analityki internetowej, Google Analytics, Google Tag Managera.

Konfiguracja śledzenia konwersji i zaawansowanych zdarzeń niestandardowych

Śledzenia związane z niestandardowymi zdarzeniami, których domyślnie nie znajdziesz w Google Anlaytics, a są istotne z punktu widzenia Twojej firmy tzw. konwersji.

Testy A/B

Konfiguracja eksperymentów na stronie, które pomogą ulepszyć stronę i zwiększyć współczynnik konwersji.

Tworzenie raportów niestandardowych i dashbordów

Tworzenie raportów z danymi, które są istotne dla Twojej firmy. Zbieranie i łączenie danych za pomocą Google Analytics i Google Data Studio.

Inne działania

Daj znać czego potrzebujesz, a powiem Ci czy jestem w stanie Ci w tym pomóc!

Skontaktuj się ze mną. Zadzwoń lub napisz!

Skontaktuj się ze mną!

Potrzebujesz specjalisty Google Ads? A może nie wiesz czy reklamy Google są dla Ciebie? Zadzwoń aby porozmawiać o możliwościach reklamy dla Twojej firmy.

© 2021 Grzegorz Czajkowski